mixxt

Sign up here for free!

Welcome to mixxt!

Завршни наступ - шта год вам падне на ум

link this post written on 27/04/2013
  • To top
Уколико вам успут падне било шта на ум поводом вашег завршног представљања, без имало устезања пишите овде све идеје. Не размишљајте јесу ли занимљиве, глупе, пригодне, пристојне, целовите или працијалне... Само их запишите све.
link this post written on 30/04/2013
  • To top
Ја сам недавно прочитала да је један јако познати кувар посетио Србију и да је био одушевљен нашом гибаницом.Па пошто је гибаница војвођански бурек,мислим да би било добро да мало истражимо ко све још једе бурек.А и могли бисмо да видимо ко од нас једе бурек пошто се нисмо изјашњавали ко га воли а ко не.
link this post written on 18/05/2013
  • To top
Раније смо помињали да на наступу требамо носити шешире "испод" којих смо обрађивали књигу, и мислим да је то добра идеја јер ћемо привући пажњу и на другу књигу, а и на себе донекле. Такође можемо се обући у складу са њима, у боји. И с' обзор да знамо како су изгледали прошлогодишњи наступи, у предности смо пошто донекле знамо чиме можемо заинтересовати жири и публику. У сваком случају треба нам нешто не преозбиљно, са превише текста који нико неће слушати. Већ комични краћи текстови где ћемо у исто време рећи шта нам је било најтеже, најзабавније и слично. 
  • To top

Исидора Милошев:
Ја сам недавно прочитала да је један јако познати кувар посетио Србију и да је био одушевљен нашом гибаницом.Па пошто је гибаница војвођански бурек,мислим да би било добро да мало истражимо ко све још једе бурек.А и могли бисмо да видимо ко од нас једе бурек пошто се нисмо изјашњавали ко га воли а ко не.

Jeсмо се изјашњавали, само беше давно - на првом састанку. тад смо и оркрили пре читања, неке дискусрсе у вези са писцом, помодношћу... 

• To top

Вања Петковић:
Раније смо помињали да на наступу требамо носити шешире "испод" којих смо обрађивали књигу, и мислим да је то добра идеја јер ћемо привући пажњу и на другу књигу, а и на себе донекле. Такође можемо се обући у складу са њима, у боји. И с' обзор да знамо како су изгледали прошлогодишњи наступи, у предности смо пошто донекле знамо чиме можемо заинтересовати жири и публику. У сваком случају треба нам нешто не преозбиљно, са превише текста који нико неће слушати. Већ комични краћи текстови где ћемо у исто време рећи шта нам је било најтеже, најзабавније и слично. 

Тачно, не треба заборавити кључ у коме смо радили - чаробне шешире. Ви бисте бле чаробнице, бурек-чаробнице или бурек-виле. Али, смисао шешира није да се свако укопа у своју боју, него да мења. Размислите да се пева песма Волим мајко... Вања, јеси ли ти пставила ту песму? Ухвати речи! Ти си главна вила Равијојла.

link this post written on 19/05/2013
  • To top
Ја сам се сад сетила да има она Балашевићева песма "Ал се некад добро јело" и чини ми се да у једном тренутку чак помиње и бурек. Па можемо можда и то некако да искористимо....
link this post written on 19/05/2013
  • To top
Мени је ово прва година па не знам како изгледа то само представљање, али ми се допада Вањина идеја са шеширима. Мислим да би било симпатично да се свака од нас обуче у боју које је њен шешир. Постоји опција да ћемо изгледати помало смешно, али када објаснимо о чему се ради, биће јасније...
  • Statistics: 7 Posts | 14 Visits

Sign in here

Not a member of this network?

Alternative logins

You can use an account of a third party.

Network details

• Search for:

• Network name

БуреKџиница
    процеси и продукти

• Your host is

Бурек џин

• Created on

22/02/2013

• Members

13

• Language