mixxt

Sign up here for free!

Welcome to mixxt!

Радови на распусту

link this post written on 30/04/2013
  • To top
Молим вас да, поводом данашњег састанка, унесете све послове које нас/ вас чекају на распусту, било да сте их започели па довршавате, било да је дошло до нових прерасподела посла. Користите листу за вредновање коју смо данас разматрали као подсетник у празничним данима.
link this post written on 30/04/2013
  • To top
Ја треба да завршим са обрађивањем анкете, да је графички прикажем и анализирам. Треба да завршим са интервјуисањем бурек мајстора и да средим те филмиће. Треба да помогнем Бојани да направи каталог бурекџиница, да раширим још више Тарину анкету, да раширим међу друговима и познаницима дебату о елитизму и елити и да пошсљем по свету линк да могу да кажу да ли бирек постоји у њиховој земљи и да ли га једу.И још треба да обавим разговор са две особе које воле или не воле Рођин сладолед. Мислим да сам завршила рецепте о буреку,али убацићу још неки ако ми буде интересантан. Мислим да је то све за овај распуст.
link this post written on 01/05/2013
  • To top
Током распуста треба да поделим анкету о елити међу друговима.На исти тај начин да поделим Тарину анкету.И најважнији задатак је прављење каталога о бурекџиницама тј. да посетим неколико бурекџиница,да интервјуишем људе који раде у њима,да фотографишем и сазнам неке основне податке о тој бурекџиници као и неке легенде или приче које постоје.У том послу ће ми помоћи Исидора.После тога,све те податке пребацујем на ову мрежу да буду видљиви за све нас.На распусту ћу се посветити овом послу и надам се да ћу у томе бити успешна.
link this post written on 04/05/2013
  • To top

Током распуста, који се већ ближи крају, мој задатак био је да финиширам обечеживач на тему супкултура бурека. Такође да помогнем Исидори у потрази за онлајл бурек рецептима које сам јој проследила на фејсбуку. И да забележим пар теза на тему "Бурек у Србији". И да не заборавим, послала сам анкету о постојању бурека у различитим крајевима света својим рођацима из Америке, али не обећавам повраћај информација, и на фејсбуку сам поставила дебатна питања о буреку и елитизму и проследила својим пријатељима. На ту тему добила сам одговоре од пар људи.

The author has edited this post (on 04/05/2013)
link this post written on 06/05/2013
  • To top
Ја ћу данас да завршим анимацију, и да поставим, ако се може, извештај анкете. Вероватно ћу и нешто да напишем о некој Бурекџиници у Сомбору.
link this post written on 10/05/2013
  • To top

Током распуста, мој задатак био је да ступим у контакт са људима из других земаља и сазнам да ли у тим државама постоји бурек и да ли се и колико једе. Такође, требала сам да поставим питања за Јернеја. Мој највећи задатак био је да разговарам са људима разних генерација о Рођином сладоледу, који је већ деценијама изложен нападима од стране грађана.

• Statistics: 6 Posts | 24 Visits

Sign in here

Not a member of this network?

Alternative logins

You can use an account of a third party.

Network details

• Search for:

• Network name

БуреKџиница
    процеси и продукти

• Your host is

Бурек џин

• Created on

22/02/2013

• Members

13

• Language