mixxt

Sign up here for free!

Welcome to mixxt!

4

Сарадници и намерници

Description

спољни сарадници на пројекту, њихово представљање, и сви заинтересовани за тему - случајни пролазници или намерници

Group created on 01/05/2013 by Бурек џин

О себи

link this post written on 10/05/2013
  • To top
...
link this post written on 10/05/2013
  • To top
Моје име је Кристина Дорић, похађам Гимназију ''20. Октобар'' у Бачкој Паланци и ученик сам другог разреда. Ово ми је први пут да учествујем у оваквом пројекту. За пројекат сам чула од другарица из разреда, које су већ биле у овим водама. Пошто сам имала времена на претек, желела сам да се прикључим нечему што ће ме окупирати. Књига ми се на први поглед учинила незанимљива и бесмислена, али како сам читала, све више сам се удубљивала у њу и видела сам да ми је ипак узела много пажње, рада и муке, и сада, након читања, могу рећи да је то једна одлична књига, вредна свог утрошеног времена и пажње. Радили смо доста дуго на овоме, и сигурни смо да ће Вам се допасти.
link this post written on 13/05/2013
  • To top
Моје име је Милана Вељко и ово је већ друга година како учествујем у овом пројекту. Идем у Гимназију "20. октобар" у Бачкој Паланци, у други разред друштвено-језичког смера. Пројекат сам наставила јер ми се допало како смо га реализовали прошле године. Књигом у почетку нисам била одушевљена, јер сам мислила да је тема само површна и да се нећемо дотаћи нечег дубљег. Али ето, корице ипак знају да преваре.
  • Statistics: 3 Posts | 2 Visits

Sign in here

Not a member of this network?

Alternative logins

You can use an account of a third party.

Network details

• Search for:

• Network name

БуреKџиница
    процеси и продукти

• Your host is

Бурек џин

• Created on

22/02/2013

• Members

13

• Language